PeniMaster® Gold Edition

Büyük penisli erkeklerden hoslanryorum.

Penis nasıl uzun, kalın ve düz olur?

 

Bir Alman malı olan

PeniMaster penis ekspanderi, penisin ameliyat

gerektirmeden şekilsel ve kozmetik açıdan uzatılması, kalınlaştırılması ve düzeltilmesi için geliştirilmiştir. Aletin kullanımı cinsel istekliliği (Libido) arttırır ve erkeğin ereksiyon kabiliyetini ve iktidarını güçlendirir.Alet, sıradan ve benzer görünümlü aletlerin geliştirilmiş bir versiyonudur ve bu sıradan aletlere kıyasla patentli teknik ve konstrüktif açıdan önemli avantajlar sunar.

 

Penimaster aleti neden etkili oluyor ??

 

Vücudun bir organı veya parçası yeni vücut hücreleri oluştuğundan büyür veya şeklini değiştirir. Bu süreç penis organında, doğal bir prosedür olarak en geç 19ncu yaş sonunda durur. Eğer bu yaşdan sonra penisin daha da büyümesi veya düzgünleşmesi istendiğinde penis dokusunda hücre büyümesini uyaracak uzun vadeli bir uyarma mekanizması gereklidir. Bu konuda PeniMaster aleti kontrollü fiziksel çekme kuvveti metodunu devreye sokmaktadır. Bu nedenle aletin adı aynı zamanda "Penis ekspanderi" veya "Penis germe aleti" olarak da anılmaktadır. Yeni vücut hücreleri her yöne doğru büyüdüğünden penis uzar ve kalınlaşır. Ayrıca bu uygulama ile erkek cinsel organındaki eğrilikler de düzeltilir. Elde edilen sonuçlar uygulamaya son verildikten sonra da kalıcı olarak kalır. PeniMaster, süngerimsi doku üzerine aynı bir kuvvet antrenmanı yapılması gibi etki eder, ereksiyon sertliğini iyileştirir ve cinsel gücü arttırır.

 

 

 

Vücut bölümlerinin büyümesini uyaran bir metod olan germe prensibi medikal ve kültürel amaçlı olarak yüzyıllardan beri başarı ile uygulanan bir metottur.

 


  Sonuçlar kalıcıdır
 

Penis eğrilikleri düzeltilir veya eğrilik

yumuşatılır
  Sünnet derisinin uzatılması için kullanılabilir
(örneğin sünnetli pensilerde)
  Ereksiyon gücü, ereksiyon sertliği ve cinsel arzu iyileştirilir
  Her türlü penis boyları için uygundur
  Sünnetli veya sünnetsiz penis için
  Her yaşdaki erkekler için
1. Penisvergrößerung mit PeniMaster Spacer 2.
Spacer Spacer
  PeniMaster aletini, uzatma çubuklarının yardımı ile sarkık penisinizin uzatılmış boyuna kadar ayarlayın.     Sarkık penisi ana halkadan geçirin ve konfor bandını penisin etrafına dolayın. Konfor bandı dolanmadan önce sünnet derisi geriye çekilebilir.
  Spacer     Spacer
3.   4.
Spacer Spacer
  Tutma kayışını penis başının arkasına koyun.     Tutma kayışının iki ucunu takma yüzeyinin yarıklarının içine geçirin ve penis sabitleninceye kadar kayışı dikkatlice çekin.
         
5.   6.
Spacer Spacer
  Uzatma çubuklarını alt taraftan tutma yüzeyine bastırın.     Çekme kuvveti kontrolünün civatasını döndürerek çekme kuvvetini ayarlayın.
       
:–)   ! PeniMaster Kullanım Kılavuzunu İndir
Spacer Spacer
  PeniMaster bu durumda doğru şekilde ayarlanmıştır. Rahat hissetmenize bağlı olarak aleti isterseniz, üst veya alt pozisyonda taşıyabilirsiniz.    
       

Buna ne dersin! Nihayet daha büyük penis.


PeniMaster® Gold Edition

Elden parlatılmış metal çubuklar, 18 Karat altın kaplama.

PeniMaster® aleti profesyonel fizyolojik doku ekspanderi olup günde birkaç saat takılması sonucunda penisin yumuşak şekilde uzatılması mümkün olur. Bu pasif egzersiz sayesinde süngerimsi maddelerin kapasitesini ve böylece cinsel performansı yükseltir ve penis içinde yeni hücre dokusunun oluşmasını uyarır. Bu sayede penis sarkık ve ereksiyon durumunda kalıcı olarak uzar, kalınlaşır ve düzleşir. Kısa süreli uygulamalarda penis geçici olarak azami doğal uzunluğuna kadar genleşir, örneğin sauna ziyaretinden önce uygulanması avantaj sağlar.
Ürün avantajları:
 • ereksiyon durumunda ayda azami 0,75 cm uzatma
 • sarkık durumunda ayda azami 0,5 cm uzatma
 • penis çevresi toplamda azami 1,5 cm fazlalaşır
 • Eğriliklerin düzeltilmesi
 • Sünnet derisinin geri kazanılmasında uygulanabilir
 • Almanya´da üretilmiş Small-Size tasarımı
 • cilt dostu malzeme kullanılmıştır, göze batmadan normal kumaş pantolon altında takılabilir
 • her türlü penis boyuna uyar
 • her yaştaki sünnetli veya sünnetsiz erkekler için uygundur
 • büyük ölçülü, sağlam metal çubukları ve fiberglas plastik malzemeler sayesinde ekstrem sağlam alet
 • konforlu ve uzun kullanım ömürlü tutma kayışları için patentli adaptasyonlu sabitleme çubuk elemanları
 • azami taşıma ve kullanım konforu sağlayan geniş, anatomik özellikli tutma kayışı ve konfor bandı
 • penisi alete takarken aşırı genleştirmeden takmayı ve tutma yüzeyi ile demir çubukları birleştirmeyi sağlayan patentli emniyet klips
 • anatomik üniversal geometrili ana halka takılı olan aletin döndürülmesini ve aleti yukarıda, aşağıda veya vücudunuzda eğik konumda taşımayı mümkün kılar
 • egzersiz kontrolü için olan entegre yaylı terazi
 • Komple set, dört adet tutma kayışı teslimata dahildir, başka aksesuar gerekli değildir

Bazi afrika ülkelerinde benzeri uygulamalar...

Dr. Brian Richards 1970lerde penis büyütme egzersizleri ile ilgili bir araştırma yaptı penis uzatma tekniğinin  hastalarının penis boyunu yaklaşık olarak %90 büyüttüğünü buldu.Erkeklerin penislerin

                                                             2.5 santim veya daha fazla bir oranda büyütebildiği kanıtlanmıştır.

Bazı  insanlar buna şüpheyle yaklaşmasına rağmen,kanıtlar ve ortak kanaat göstermektedir ki,bu egzersizler işe yaramaktadır.Buna şüpheyle yaklaşan bir çok kişi,penis büyütme programına başladıktan sonra elde ettikleri sonuçlar karşısında hayrete düşmüşlerdir..O zaman neden denemeyelim?Kaybedecek hiçbir şey yok….

Özel Halkalarla Boyun, kulak ve ağız büyütme yöntemleri afrikada bazi kabilelerde görüldügü gibi uzayabilmektedir,penis uzatma aletlerinin yaptigi gibi..

Penis büyütme gazetelerde

Erkeklik organi......
Erkeklik organi......

Doktorlar tarafından
Doktorlar tarafından Patentli penis düzeltme ve büyütme aletleri penisi, uygulama esnasında geniş ve anatomik şekilde tasarlanmış tutma kayışı ile tutar.

Ödeme kolayligi

5000 € KADAR KREDiKARTI HEMEN ISMARLAYIN

Ofisinizde,isyerinde,arabada evde konusulanlari gizli dinleme cihazlariyla dünyanin her tarafindan dinleyin...!